انتخاب وب سایت مورد نظر :

دسترسی سریع :

     کاربران محترم
 
    لیست منابع موجود در کتابخانه مرکز قلب شهید رجایی ائم از کتابهای فارسی و لاتین، پایان نامه های فوق تخصص های قلب و عروق، پایان نامه های کارشناسی ارشد پرستاری و     نیز سی دی های آموزشی روی نرم افزار سیمرغ قابل بازیابی می باشند.
این نرم افزار قابلیت جستجوی منبع مورد نظر شما را در دیگر مراکز و کتابخانه هایی که به این نرم افزار متصل هستند را نیز فراهم می کند شما می توانید پایان نامه یا کتاب مورد نظر خود را سرچ کرده و اطلاعات کتاب شناسی آن را بازیابی فرمایید. در صورت نیاز به اصل منبع بایستی به کتابخانه مورد نظر مراجعه فرمایید.
 
روش جستجو 

ابتدا وارد سایت بیمارستان قلب شهید رجایی شده و روی جمله کتابخانه الکترونیک کلیک نمایید سپس جستجوی منابع کتابخانه را در سمت راست کلیک نموده تا وارد سیستم سیمرغ شوید در اینجا منابع کتاب شناختی میهمانان را کلیک کرده در باکس باز شده جمله یا کلمه خود را با توجه به زبان مورد نظر تایپ نمایید در پایین همین باکس واژه همه موارد یکی را انتخاب نمایید مثلا موضوع یا نویسنده... سپس روی جمله جستجو کلیک کرده  تا این صفحه محل نگه داری اثر و  شماره راهنمای آن را در اختیار تان  بگذارد. یاد آور می شود که شما در هیچکدام از این مراکز معرفی شده در سیمرغ به اصل منبع دسترسی ندارید باید حضورا مراجعه و کتاب مورد نظر را به امانت بگیرید.

 
                                                                                          با تشکر از همکاریتان
صفحه اصلی    |